Porų masažas

Įvadas

Pagaliau savaitgalį esi vienas – nei vaikų, nei darbo. Ką tu nori veikti? O kaip atpalaiduojantis poros masažas?

 

At Rubpage, mes siūlome poroms masažus, kurie padės sumažinti stresą ir atkurti ryšį. Mūsų masažo terapeutai naudoja įvairius metodus, kad padėtų jums jaustis geriausiai, įskaitant švedišką masažą, giliųjų audinių masažą ir aromaterapiją.

 

Taigi kodėl gi neužsisakius seanso šiandien ir nepasimėgavus taip reikalingu atsipalaidavimu? Pažadame, nepasigailėsite.

 

Poros masažo įvadas

Ne paslaptis, kad masažas suteikia terapinių ir gydomųjų tikslų protui ir kūnui, todėl nenuostabu, kad poros kreipiasi į šią atpalaiduojančią procedūrą norėdami atsipalaiduoti.ether. A poros masažas dažniausiai siūlomas privačiame kambaryje ant šalia stovinčių stalų, todėl masažą gali gauti abu asmenys vienu metu. Tai leidžia patirti intymesnę patirtį ir užmegzti ryšį su savo partneriu gilesniu lygmeniu.

 

Poros masažo privalumai

Kas gali būti romantiškiau už masažą poroms? Tai ne tik suteikia galimybę ką nors patirtiethnaujo ir jaudinančio kartuether, bet tai taip pat turi daug naudos jūsų santykių santykiams.

 

Naujausi tyrimai parodė, kad porų masažai išskiria oksitociną, dar vadinamą meilės hormonu. Šis hormonas siejamas su laime, meile ir meile, todėl tai puikus būdas užbaigti romantišką dieną ar vakarą.

 

Rasti patyrusį terapeutą, kuris atliks jūsų poros masažą

Kai galvojate apie porų masažus, tikriausiai įsivaizduojate du žmones, kurie atsipalaiduoja ir mėgaujasi masažu greta. Bet ar žinojote, kad kiekvienas žmogus masažą dažniausiai gauna iš skirtingo terapeuto?

 

Svarbu, kad jūsų poros masažui būtų patyręs terapeutas. Taip yra todėl, kad terapeutas turi sugebėti adapt savo masažą, kad atitiktų abiejų poros žmonių poreikius. Jie taip pat turės žinoti apie bet kokius jūsų sužalojimus ar sveikatos problemas.

 

Pirminė konsultacija taip pat yra puiki galimybė abiem žmonėms pasidalinti savo sesijos tikslais.

 

Galbūt vienas žmogus nori atpalaiduojančio masažo, o kitas nori atleisti nuo raumenų įtampos. Šių tikslų aptarimas aukštynont padės terapeutui pritaikyti masažą būtent jums.

 

Džiaugiatės galėdami užsisakyti savo poros masažo paskyrimą? Tada įsitikinkite, kad esate pasirengę saugiai ir maloniai.

 

Dėvėkite patogius, laisvus drabužius, kad jūsų terapeutas galėtų atlikti švediško masažo potėpius nesitrindamas į tvirtą audinį. Jei turite kokių nors susirūpinimą keliančių sričių ar dabartinių sąlygų, būtinai prieš tai aptarkite jas su savo terapeutu.

 

Be fizinės naudos, susijusios su padidėjusia kraujotaka, atsipalaidavimu ir streso mažinimu, masažas taip pat gali suteikti psichinės ir santykių naudos, pavyzdžiui, bendrą emocinį ryšį ir geresnį bendravimą. Jau nekalbant apie tai, kad tai tik labai smagus pasimatymo užsiėmimas!

 

Taigi pirmyn ir ženkite tą mažą žingsnelį, kad pasirūpintumėte savimi, ir šiandien investuokite į poros masažą.

 

Masažo tipai Siūlomi adresu Rubpage

Ar jūs ir jūsų antroji pusė ieškote šiek tiek laiko atitrūkę nuo kasdienio gyvenimo šurmulio? Rubpage siūlo aštuonis skirtingus porų masažo tipus, kurie tikrai bus tai, ko jums reikia. Whether jūs ieškote atpalaiduojančio švediško masažo, giliųjų audinių masažo, mažinančio įtampą ir skausmą, arba visų aštuonių masažų derinio, Rubpage ar tu padengi?

 

Ir tai gerėja! Visiems porų masažams suteikiama nemokama aromaterapija ir eterinių aliejų naudojimas, kad patirtis būtų dar palaimingesnė. Be to, jei ieškote dar daugiau pasilepinimo, Riverview rajone yra net masažo ir veido priežiūros paketų.

 

Tai kam laukti? Susitarkite su masažuotojai  šiandien palepinkite save ir savo partnerį nepamirštamu poros masažu.

 

Patarimai, kaip sėkmingai atlikti masažo patirtį poroms

Pasiruošę užsisakyti porų masažą jums ir jūsų ypatingam žmogui? Štai keletas patarimų, kaip užtikrinti, kad jūsų masažo patirtis būtų kuo labiau atpalaiduojanti ir įsimintina.

 

Pirmiausia būtinai suplanuokite susitikimą vėlyvą popietę / ankstyvą vakarą, kad būtumėte kiek įmanoma atsipalaidavę ir be streso. Taip pat pravartu prieš masažą nusiprausti po dušu, nes taip jūsų oda taps imlesnė masažo metu naudojamiems produktams ir technikoms. Galiausiai įsitikinkite, kad abu dėvėjote patogius drabužius, kurie leistų jūsų terapeutui laisvai judinti rankas per jūsų kūną (tačiau nedvejodami pasilikite visus papuošalus).

 

Vadovaudamiesi šiais patarimais galite atsikratyti visų rūpesčių ir nuoširdžiai mėgautis kiekviena šios ypatingos patirties minute su savo antrąja puse!

 

Išvada

Įsivaizduokite: jūs ir jūsų partneris, abu ką tik išsimaudę, gulite vienas šalia kito ant masažo stalų silpnai apšviestame kambaryje. Fone groja švelni muzika, o orą užpildo eterinių aliejų kvapas. Abu jaučiatės labai atsipalaidavę ir palaimingi, kai masažuotoja treniruoja jūsų raumenų mazgus.

 

Jei tai skamba kaip svajonės išsipildymas, tuomet reikia patikrinti Rubpage. Mes siūlome porų masažus įvairiomis sąlygomis, kad galėtumėte rasti sau tinkamiausią. Whether jūs ieškote romantiško pabėgimo arba tiesiog norite kartu atsipalaiduotiethe, mes turime jums tobulą masažą.

 

Taigi kodėl gi nepabandžius mums šiandien? Jūs nepasigailėsite! 

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai