Jausmingas masažas

Kaip atlikti jausmingą viso kūno masažą 

Lytėjimo pojūtis itin svarbus seksualumui ir jausmingas masažas. Jausminis masažas yra būdas įtraukti lytėjimo jausmą į seksualinę veiklą. Jį naudoja poros visame pasaulyje kaip būdas pagerinti romantišką ir seksualinį gyvenimą. Be seksualinių aspektų, jausmingas masažas taip pat turi naudos sveikatai. Apibrėžimas Jausminis masažas – tai rankų ir kūno naudojimas, skatinantis partnerio prisilietimo jausmą. Manoma, kad tai būdas vienu metu atsipalaiduoti ir sujaudinti abu poros narius, ir paprastai manoma, kad tai yra sveikas būdas pagerinti poros seksualinį gyvenimą. Privalumai apima poros intymumo gerinimą ir meilės gerinimą. Istorija Jausmingo masažo istorija yra labai ilga.

 

 

Šis prisilietimo būdas buvo plačiai paplitęs Rytų kultūrose, įskaitant Kiniją ir Indiją, dar prieš 1,500–2,000 metų. Indijoje, sspecifinės juslinio masažo formos, tokios kaip tantrinis masažas, buvo sukurtos taip, kad apimtų dvasinį ir fizinį aspektą. Nors Vakarų pasaulyje masažas tradiciškai buvo naudojamas ne jausmingumo, o gydymo ar gydymo tikslais, šiuolaikinės poros iš naujo atranda masažo naudojimą kaip seksualumo dalį. Priemonės Jausmingam masažui naudojamos priemonės, jei pageidaujama, į masažą gali įtraukti daug skirtingų pojūčių. 

 

Daugelis žmonių naudoja specialius masažui skirtus aliejus ar kremus. Kai kurie iš šių contain kvapai, kurie padeda atsipalaiduoti arba stimuliuoja gavėją, o kiti yra paprasti aliejai, pavyzdžiui, bazinis migdolų aliejus, kuris padeda išlaikyti dovanojančiojo rankų judėjimą per gavėjo kūną sklandžiai ir sklandžiai. Kai kurie žmonės, darydami jausmingą masažą, naudoja skirtingos tekstūros daiktus, kad padidintų masažo pojūčius. Tai gali būti plunksnos arba įvairių tipų audiniai, tokie kaip šilkas ar aksomas. Susiję LeafTv straipsniai Kas yra Kalifornijos masažas?

Teminiai Aukcionai

Kokie yra viso kūno masažo privalumai? 

Jausmingam masažui gali būti naudojamos kelios technikos. Kai kurie iš populiariausių yra ventiliatoriaus smūgis, apskritimo smūgis ir tempimas. Paprastai jausmingas masažas prasidės švelnesniais potėpių variantais, siekiant nuraminti ir atpalaiduoti gavėją bei pereiti įtronger ar sunkesni būdai masažui progresuojant. Fiziologinis poveikis Jausminis masažas yra sveikas ir seksualus, o fizinis poveikis tampa patirties dalimi. Jausmingas masažas skatina viso kūno kraujotaką. Tai taip pat sumažina kortio kiekįsol, streso hormono, organizme ir padidina oksitocino, hormono, susijusio su meilės ir ryšio jausmu, kiekį. Reguliarus masažas taip pat gali pagerinti imuninę funkciją ir pagerinti bendrą sveikatą.

 

Būdai 

Jausmingam masažui naudojamos priemonės, jei pageidaujama, į masažą gali įtraukti daug skirtingų pojūčių. Daugelis žmonių naudoja specialius masažui skirtus aliejus ar kremus. Kai kurie iš šių contain kvapai, kurie padeda atsipalaiduoti arba stimuliuoja gavėją, o kiti yra paprasti aliejai, tokie kaip pagrindinis migdolų aliejus, kuris padeda išlaikyti dovanojančiojo rankų judėjimą per gavėjo kūną sklandžiai ir sklandžiai. Kai kurie žmonės, darydami jausmingą masažą, naudoja skirtingos tekstūros daiktus, kad padidintų masažo pojūčius. Tai gali būti plunksnos arba įvairių tipų audiniai, tokie kaip šilkas ar aksomas. Susiję LeafTv straipsniai Kas yra Kalifornijos masažas? Kaip atlikti jausmingą viso kūno masažą Įvairių tipų juslinio masažo terapijos Kokie yra viso kūno masažo privalumai? Kaip moteriai atlikti jausmingą masažą.

Kaip moteriai atlikti jausmingą masažą 

Nustatykite nuotaiką, duokite nesitikėdami gauti ir pradėkite švelniai ir švelniai, laikui bėgant pereikite prie gilesnio, jausmingesnio prisilietimo. Kada atlikti jausmingą masažą Jausmingas masažas gali būti sveikintinas streso ar ramybės metu. Perskaitykite savo partnerio kūno kalbą ir nustatykite geriausią laiką. Taip pat turėtumėte pasikalbėti su savo partneriu ir pasakyti, kad norite atlikti šį romantišką masažą. Kokių daiktų reikia norint atlikti jausmingą masažą? – Patogi erdvė – Masažo aliejus arba losjonas – Rankšluosčiai valymui – Paklodės ar antklodės apsiausti ir šilumai – Atpalaiduojanti muzika.

Jausmingo masažo istorija itin ilga. Šis prisilietimo būdas buvo plačiai paplitęs Rytų kultūrose, įskaitant Kiniją ir Indiją, dar prieš 1,500–2,000 metų. Indijoje buvo sukurtos specifinės juslinio masažo formos, pavyzdžiui, tantrinis masažas, apimantis dvasinį ir fizinį aspektą. Nors Vakarų pasaulyje masažas tradiciškai buvo naudojamas medicinos ar gydymo tikslais, o ne jausmingumui, šiuolaikinės poros iš naujo atranda masažo naudojimą kaip seksualumo dalį.Įvairūs juslinio masažo terapijos tipai

Jausmingam masažui naudojamos priemonės, jei pageidaujama, į masažą gali įtraukti daug skirtingų pojūčių. Daugelis žmonių naudoja specialius masažui skirtus aliejus ar kremus. Kai kurie iš šių contain kvapai, kurie padeda atsipalaiduoti arba stimuliuoja gavėją, o kiti yra paprasti aliejai, tokie kaip pagrindinis migdolų aliejus, kuris padeda išlaikyti dovanojančiojo rankų judėjimą per gavėjo kūną sklandžiai ir sklandžiai. Kai kurie žmonės, darydami jausmingą masažą, naudoja skirtingos tekstūros daiktus, kad padidintų masažo pojūčius. Tai gali būti plunksnos arba įvairių tipų audiniai, tokie kaip šilkas ar aksomas.

 

Istorija Istorija jausmingas masažas yra itin ilgas. Šis prisilietimo būdas buvo plačiai paplitęs Rytų kultūrose, įskaitant Kiniją ir Indiją, dar prieš 1,500–2,000 metų. Indijoje buvo sukurtos specifinės juslinio masažo formos, pavyzdžiui, tantrinis masažas, apimantis dvasinį ir fizinį aspektą. Nors Vakarų pasaulyje masažas tradiciškai buvo naudojamas medicinos ar gydymo tikslais, o ne jausmingumui, šiuolaikinės poros iš naujo atranda masažo naudojimą kaip seksualumo dalį.

Užsisakykite jausmingą masažą RubPage!

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai

Kaip dabar užsisakyti Rub.Page?

Spustelėkite čia, norėdami apsilankyti svetainėje rub.page Spustelėkite čia norėdami apsilankyti (rub.page) kataloge Ta akimirka, kai esate trinamas kaip tik reikiamoje vietoje ir tiesiog

Skaityti daugiau "