Erotinis kūno rublis

Įvadas

Svarstote išbandyti erotinį kūno įtrinimą. Puikus pasirinkimas! Bodyrub gali būti puikus būdas ištirti savo seksualumą ir mėgautis nuostabiu malonumu. Tačiau prieš užsisakydami šią sesiją, turėtumėte žinoti keletą dalykų.

 

Šiame straipsnyje mes jums pateiksime žemesnę informaciją Erotinio pobūdžio masažas. Ko tikėtis, kaip pasiruošti ir ką daryti, kai ateis laikas. Taip pat atsakysime į kai kuriuos dažniausiai žmonėms kylančius klausimus apie bodyrubs. Taigi skaitykite toliau ir pasiruoškite nuostabiai patirti.

 

Kas yra erotinis kūno rubas?

Taigi galvojate išbandyti erotinį kūno įtrinimą? Na, sveikinu! Jūsų laukia jausminga ir terapinė patirtis, nepanaši į bet kurią kitą.

 

Erotinis kūno įtrynimas paprastai prasideda kaip įprastas masažas, kai jūsų masažuotoja prašo nusirengti ir atsigulti ant stalo. Tačiau tai greitai perauga į somethtampa intymesnis ir jausmingesnis. Bodyrub seansas skirtas abiem partneriams ir nėra seksualaus pobūdžio.

 

Erotinio masažo metu naudojamos masažo technikos, skatinančios erogenines zonas jūsų partnerio kūne. Šis masažo tipas dažnai laikomas visaverčio sekso pirmtaku, todėl pasiruoškite intensyviai maloniai patirti.

 

Erotinio kūno masažo privalumai

Jei esate ant tvoros apie kąethIšbandyti erotinį kūno įtrinimą ar ne, leiskite mums pasidalinti kai kuriais privalumais, kurie, mūsų nuomone, jums patiks.

yoni masažas

Visų pirma, erotinis kūno tepalas gali sustiprinti jūsų imuninę sistemą. Kas nenori jaustis sveikesnis? Be to, erotiniai kūno rubai gali padėti sumažinti skausmus. Jei darbe praleidote ilgą dieną, nieko panašaus žinoti, kad namuose jūsų laukia atpalaiduojantis kūno masažas.

 

Svarbiausia, kad erotinis kūno tepalas gali sustiprinti ryšį tarp partnerių. Niekas nesuartina partneriųether visai kaip tyrinėti vienas kito kūnus ir mėgautis abipusiu malonumu.

 

Įvairių tipų erotiniai kūno rubai

Švediškas masažas yra populiariausia erotinio kūno įtrinimo rūšis, todėl nesunku suprasti, kodėl. Šis masažo tipas susideda iš penkių pagrindinių smūgių: effleurage, petrisage, trynimo ir vibracijos. Kiekvienas judesys skirtas sumažinti įtampą ir pagerinti kraujotaką.

 

Jei ieškote jausmingesnės patirties, galbūt norėsite išbandyti kūno slydimo masažą. Šis masažo būdas puikiai tinka vyrams, kurie mėgsta lytėjimo pojūčius. Masažuotoja savo kūnu slys jūsų oda, suteikdama nepakartojamą erotinį pojūtį.

 

Jei ieškote kokių norsethšiek tiek egzotiškesnis, tantros masažas gali būti puikus pasirinkimas jums. Šio tipo masažas pagrįstas įsitikinimu, kad seksualinė energija yra visų gyvybinių jėgų šaknis. Taigi, masažuotoja naudos visą savo kūną, kad paskatintų jūsų pojūčius ir atvertų jūsų čakros taškus.

 

Kaip pasiruošti erotiniam kūno masažui

Dabar, kai žinote, ko tikėtis iš erotinio kūno įtrinimo, laikas išmokti tam pasiruošti. Geriausias būdas tai padaryti – sukurti nuotaiką. Galite uždegti kelias žvakes, pritemdyti šviesą ir įjungti jausmingą muziką. Kai tik atmosfera bus tinkama, laikas išpūsti masažo aliejų!

Pradėkite lėtai ir eikite su srautu. Jei niekada anksčiau nesinaudojote erotiniu kūno įtrinimu, iš pradžių tai gali gąsdinti, bet nesijaudinkite! Kol darysite savo partneriui patinkantį masažą, jis nepastebės jūsų technikos žagsėjimo.

 

Norėdami iš tikrųjų įkaitinti ir padovanoti savo partnerį skaniai, galite apsvarstyti galimybę atlikti jam nuogą masažą. Tai tikrai turėtų nustatyti laukinio malonumo ir ryšio vakaro toną! Jei norite turėti nuotaiką, kodėl gi nepateikus seksualaus grojaraščio?

Patarimai, kaip suteikti maksimalų malonumą ir atsipalaidavimą

Taigi, jūs baigėte savo erotinio kūno įtrinimo patirtį – kas dabar? Vėlesnė priežiūra yra būtina norint maksimaliai padidinti malonumą ir atsipalaiduoti! Daugelis žmonių mano, kad vėliau šiek tiek laiko glausdamiesi ir prisiglaudę su savo masažo partneriu gali būti puikus būdas atsipalaiduoti. Tai ypač aktualu, jei masažo metu tyrinėjote BDSM elementus. Kelios lengvos vergijos akimirkos gali būti neįtikėtinai jausmingos ir erotiškos! Taip pat galite patikrinti gėjų masažo vadovas masažuotojams vyrams.

 

Jei nesate į nelaisvę, kodėl gi nepasilepinus prabangiu masažu po kūno masažo? Švediškas masažas gali padėti atpalaiduoti raumenis, sumažinti įtampą ir pagerinti kraujotaką, todėl tai yra ideali veikla po kūno masažo. Žinoma, visada galite užbaigti vakarą taure vyno ar karštos arbatos, kad padėtumėte atsipalaiduoti. Viskas priklauso nuo tavęs!

 

DUK apie erotinius kūno rubus

Dabar, kai žinote viską apie erotinio bodyrub džiaugsmus, atsakykime į kai kuriuos jums rūpimus klausimus. Ar tiesa, kad erotinį masažą galiu pasidaryti pas masažuotoją ar priešingos lyties masažuotoją? Atsakymas yra TAIP! Erotinis masažas apima kūno contveiksmas tarp masažuotojo/masažuotojo ir kliento. Būkite tikri, tai visiškai saugi ir maloni patirtis.

 

Taigi, ko galiu tikėtis erotinio masažo metu? Na, tai viskas apie atsipalaidavimą ir stimuliavimą. Lėti, jausmingi glostymai ir švelnios glamonės, erotinis masažas gali paskatinti gilaus atsipalaidavimo jausmą, tuo pačiu suteikiant energijos išlaisvinimui nuo seksualinės įtampos. O iš kur atsirado šis masažo tipas (vadinamas Nuru masažu)? Ji prasidėjo Japonijoje kaip atsipalaidavimo terapijos forma.

 

Dabar, kai sužinojote visus faktus, esate pasirengę patirti erotikos džiaugsmus kūno šveitimas!

 

Išvada

Taigi, jūs turite viską: viskas, ką reikia žinoti apie erotinį kūno įtampą. Kaip matote, tai gana paprastas procesas, tačiau norint įsitikinti, kad turite geriausią įmanomą patirtį, reikia atsiminti keletą dalykų.

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai