Kūno rubai

Kaip atlikti jausmingą masažą

Nustatykite nuotaiką, duokite nesitikėdami gauti ir pradėkite švelniai ir švelniai, laikui bėgant pereikite prie gilesnio, jausmingesnio prisilietimo. Kada atlikti jausmingą masažą Sensual masažas gali būti laukiami streso ar ramybės metu. Perskaitykite savo partnerio kūno kalbą ir nustatykite geriausią laiką. Taip pat turėtumėte pasikalbėti su savo partneriu ir pasakyti, kad norite atlikti šį romantišką masažą. Kokių daiktų reikia norint atlikti jausmingą masažą? – Patogi erdvė – Masažo aliejus arba losjonas – Rankšluosčiai valymui – Paklodės ar antklodės apsiausti ir šilumai – Atpalaiduojanti muzika.


Masažas visur

Galite masažuoti riešus, pirštus, ausis, kaklo nugarą, alkūnių ir kelių vidų – šioms sritims tikriausiai retai skiriamas dėmesys. Pirštais patrinkite sutuoktinio galvos odą, masažuokite ir trinkite kiekvieną pirštą ir kiekvieną kojos pirštą, kol sutuoktinis visiškai atsipalaiduos. Nesivaržykite trinti, bučiuoti, laižyti ir net graužti šiuos apleistus regionus. Jūsų sutuoktinis jausis įvertintas dėl jūsų dėmesio detalėms. Jei turite problemų dėl to, kad per greitai pavargsta rankos, atlikite jausmingą masažą naudodami kitas kūno dalis. Jūsų rankos nėra vieninteliai jūsų įrankiai; galite gerai išnaudoti alyvuotas rankas, krūtinę ir skrandį.


jausmingas masažas ir erotiniai kūno įtrinimai

Ieškote meilės ar draugystės savo vietovėje?

Šis RubPage „Personalų“ kategorija Australijoje yra jums tinkama vieta, siūlanti daugybę pasirinkimų. Mūsų subkategorijos skirtos ilgalaikiams santykiams, atsitiktiniams susitikimams ir daug daugiau! Naudokite šias subkategorijas, kad susisiektumėte su kuo nors kitu bendruomenės nariu, kuris ieško to paties, kaip ir jūs, nesvarbu, kokie konkretūs yra jūsų poreikiai. Patikrink juos! Šiuo metu turime 80 rezultatų, susijusių su „Body Rub“, kurie galėtų jus sudominti. Ar tikitės rasti savo gyvenimo meilę ir apsigyventi? Galbūt ieškote įprastesnio susitarimo? Norite užmegzti ryšius su žmonėmis iš savo vietos bendruomenės? Kad ir kokios būtų jūsų santykių nuostatos ir seksualinė orientacija, RubPage turi jums daug ką pasiūlyti. Naršykite Australijos pažinčių kategoriją dabar ir raskite sau tinkamiausią! Neradote to, ko ieškojote? Apsvarstykite galimybę paskelbti ieškomą skelbimą vienoje iš Australijos pažinčių subkategorijų. Tokiu būdu galite būti contveikė tiesiogiai, jei kas nors siūlo tai, ko ieškote. Skelbimų talpinimas nieko nekainuoja RubPage, tai ko tu lauki? Paskelbti nemokamą skelbimą  RubPage šiandien!

Masažo tipai

Teminiai Aukcionai

Naujausi skelbimai

Naujausi pranešimai

Kaip dabar užsisakyti Rub.Page?

Spustelėkite čia, norėdami apsilankyti svetainėje rub.page Spustelėkite čia norėdami apsilankyti (rub.page) kataloge Ta akimirka, kai esate trinamas kaip tik reikiamoje vietoje ir tiesiog

Skaityti daugiau "