Erotinis masažas

Įvadas

Įsivaizduokite tai: esate namuose, po ilgos darbo dienos. Tu išsekęs, bet gerąja prasme. Dienos įtampa ištirpo, ir jūs pasiruošę atsipalaiduoti. Įeini į savo miegamąjį, o ten kažkas tavęs laukia. Kažkas, kuris nori padovanoti tau tavo gyvenimo naktį.

Tai erotinio masažo pažadas. Jausminga, intymi patirtis, kuri gali atskleisti jūsų giliausius troškimus ir fantazijas. Jei niekada anksčiau nebandėte erotinio masažo, dabar pats laikas ištirti, kuo jis gali būti naudingas. Šiame straipsnyje aptarsime erotinio masažo pagrindus – nuo ​​smūgių tipų iki bendravimo svarbos. Taip pat pateiksime keletą saugos patarimų, kad įsitikintumėte, jog ir jūs, ir jūsų partneris mėgaujatės patirtimi saugiai ir apgalvotai.

 

Kas yra erotinis masažas?

Erotinis Nuru masažas yra būdas paliesti ir stimuliuoti vienas kitą intymiuose santykiuose. Tai dažnai atliekama efektyviai ir meistriškai kaip meilės filosofija. Erotinis masažas reiškia tradicinį masažą su „laiminga pabaiga“. Erotinio masažo tikslas yra ne tik seksualinis pasitenkinimas, bet ir visa patirtis, įskaitant pasiruošimą, davimą ir masažo priėmimą.

 

Erotinio masažo privalumai RubPage.com

Erotinis masažas yra viena iš seniausių ir natūraliausių intymumo formų. Jis buvo naudojamas šimtmečius romantiniams ir seksualiniams santykiams stiprinti, taip pat fizinei ir emocinei sveikatai skatinti.

Erotinis masažas turi daug privalumų. Tai ne tik gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą, bet ir pagerinti psichinę sveikatą, padidinti kraujotaką ir sumažinti streso lygį. Be to, erotinis masažas yra puikus būdas užmegzti ryšį su savo partneriu gilesniu lygmeniu.

Šią naudą galite patirti atlikdami erotinį masažą SPA centre arba pakvietę savo partnerį atlikti masažą iš namų. Bet kuriuo atveju jūs tikrai mėgausitės patirtimi!

 

Puikios erdvės erotiniam masažui paruošimas

Puikios erdvės erotiniam masažui sukūrimas yra raktas į sėkmę.

Jūsų erdvė turi būti šilta ir privati, su pritemdytais apšvietimais ir fone skambančia atpalaiduojančia muzika. Taip pat norėsite įsitikinti, kad po ranka turite visas reikalingas priemones, tokias kaip masažo aliejus, žvakės ir patogus paviršius, ant kurio jūsų partneris galėtų atsigulti.

Svarbiausia prisiminti, kad erotinis masažas yra susijęs su ryšiu. WhethJei naudojate jį intymumui sustiprinti santykiuose arba tiesiog kaip būdą atsipalaiduoti ir nuimti stresą, tai gali būti nuostabiai jausminga patirtis jums abiem.

 

Įvairios masažo technikos rūšys

Dabar atidžiau pažvelkime į įvairius galimus erotinio masažo metodus ir kaip jie gali padėti atrakinti intymumą. Vienas iš populiariausių masažų yra Tantros masažas, kuris, kaip teigiama, padeda žmonėms labiau susisiekti su savo dvasiniu ir seksualiniu aš. Šis masažo tipas apima energetinį darbą, gilų kvėpavimą ir „kūnas prie kūno“ contveikti.

 

Kitas populiarus metodas yra švediškas masažas, kurį sudaro penki pagrindiniai judesiai – effleurage (slydimas), petrisage (minkymas), trintis (pluoštų kirtimas), trynimas (tapšnojimas) ir vibracija – naudojami odai ir raumenims manipuliuoti. Šie metodai gali padėti atpalaiduoti kūną ir pagerinti kraujotaką.

Galiausiai, yra aštuoni erotinio masažo tipai, kuriuos galite rasti daugelyje salonų – japoniškas Nuru masažas, jausmingas tajų masažas, lingamo masažas, Vyriškas masažas, kūno masažas su aliejumi ar milteliais, muiluotas nuogas masažas ir dušo masažas bei prostatos masažas vyrams. Kiekvienas masažo tipas turi savo unikalių privalumų, kurie gali padėti atkurti ryšį su savo partneriu gilesniu lygmeniu.

 

Eteriniai aliejai ypatingai jausmingai erotinei patirčiai

Kalbant apie erotinio masažo patirtį, eteriniai aliejai gali būti galinga priemonė, suteikianti papildomo jausmingumo. Klasikinio šalavijo aliejus padeda palengvinti moterų reprodukcinės sistemos problemas, kurios gali sukelti didesnį susijaudinimą ir stimuliaciją masažo metu. Levandos yra žinomos dėl savo raminančio, atpalaiduojančio kvapo ir gali būti naudojamos jausmingam masažui. Teigiama, kad ylang ylang eterinis aliejus išryškina erotinius pojūčius ir sustiprina seksualinę patirtį. Jei norite šiek tiekethIšties unikalūs ir ypatingi, kodėl gi nepabandžius sumaišyti dviejų ar trijų šių eterinių aliejųethtaip? Tai gali padėti sukurti dar egzotiškesnę ir egzotiškesnę atmosferą, dėl kurios abu partneriai bus visiškai patenkinti!

 

Išvada

Laimingas ir sveikas seksualinis gyvenimas yra labai svarbus ilgalaikiams santykiams. Dėkingai, Erotinio pobūdžio masažas yra puikus būdas pagerinti intymumą ir atgaivinti šlykštų seksualinį gyvenimą. Tyrinėdami vienas kito kūnus, darydamos ir gaudamos erotinį masažą, poros gali iš naujo atrasti aistrą ir jaudulį, kuris juos suartino.ether pirmoje vietoje. Intymus masažas yra nuostabiai jausminga ir intymi patirtis, kuri gali suartinti porasether ir pridėti prieskonių į jų seksualinį gyvenimą.

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai