Slidinėjimas nuo kūno iki kūno

Įvadas

Įsivaizduokite, kad galite mėgautis jausmingu kito žmogaus prisilietimu be jokių ryžių. Naudodami kūno masažą galite patirti būtent tai.

Šis vadovas išmokys jus visko, ką reikia žinoti apie kūno ir kūno masažus, nuo praktikos pagrindų iki smulkmenų, kaip rasti gerą terapeutą. Aprašysime viską, nuo to, kaip tai veikia, iki naudos, kurią galite tikėtis gauti.

Taigi kasethNesate naujokas šioje koncepcijoje arba tiesiog ieškote kvalifikacijos kėlimo kurso, perskaitykite visą informaciją, kurios jums reikia norint mėgautis erotišku ir atpalaiduojančiu kūno masažu.

 

Kas yra kūno masažas?

Ieškote geriausio atsipalaidavimo? Nežiūrėkite toliau nei a Erotinio pobūdžio masažas!

Šio tipo viso kūno masažas apima abiejų rankų masažą kiekvienam kūno centimetrui, nuo galvos iki kojų pirštų. Tai labai atpalaiduojanti patirtis, kuri gali būti jausminga arba erotiška, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.

Viso kūno masažas turėtų trukti mažiausiai 50 minučių, kad galėtumėte tikrai atsipalaiduoti ir leisti ištirpti visam stresui. Taigi kodėl gi neužsisakius seanso šiandien? Jūs nepasigailėsite!

 

Kūno masažo tipai

Yra įvairių tipų kūno masažai, kuriais galite mėgautis. Labiausiai paplitęs tipas vadinamas Nuru masažu. Čia masažuotoja visą kūną masažuoja, naudodama specialų slidų gelį, kuris padeda slysti per odą.

Taip pat yra 14 kitų masažo tipų, kuriais galite mėgautis, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus. Tai švediškas masažas, giliųjų audinių masažas, karštų akmenų masažas, sportinis masažas, Shiatsu masažas, trigerinio taško masažas, porų masažas ir prenatalinis masažas.

Masažo nuo kūno iki kūno privalumai: Masažas nuo kūno iki kūno yra neįtikėtinai atpalaiduojanti patirtis, teikianti daugybę privalumų tiek protui, tiek kūnui.

Tyrimai parodė, kad reguliarus masažas gali sumažinti streso lygį, padidinti atsipalaidavimą, pagerinti kraujotaką, energijos lygį ir budrumą, netgi sumažinti širdies ritmą ir kraujospūdį. Trumpai tariant, tai puikus būdas atsipalaiduoti po ilgos dienos ir atkurti kūno bei proto pusiausvyros jausmą.

 

 

Kaip pasiruošti kūno ir kūno masažo seansui

Prieš pradėdami kūno ir kūno masažo seansą, turite atlikti keletą dalykų, kad pasiruoštumėte. Pirmiausia įsitikinkite, kad likus maždaug valandai iki masažo esate pakankamai hidratuotas ir lengvai pavalgėte. Tada apsirenkite patogiais drabužiais, kurie leistų jūsų kūnui laisvai judėti užsiėmimo metu. Taip pat svarbu atvykti 10 minučių anksčiau, kad galėtumėte aptarti visus klausimus ar rūpesčius su savo terapeutu.

Atlikę masažo seansą, skirkite šiek tiek laiko papasakoti apie savo poreikius ir atsipalaiduokite. Leisdami savo gydytojui žinoti, kurios jūsų kūno vietos yra įtemptos ar skausmingos, padėsite jam pritaikyti seansą, kad gautų maksimalią naudą. Atsiguldami paleiskite bet kokį nerimą ar stresą ir tiesiog atsipalaiduokite, mėgaudamiesi malonumo ir atsipalaidavimo pojūčiais, kuriuos suteikia kūno masažas.

 

Geriausia praktika atliekant kūno masažą

Dabar, kai žinote, ko tikėtis iš kūno masažo, pažvelkime į keletą geriausių praktikų, kai jį gaunate. Visų pirma, svarbu priimti patirtį ir nevalgyti prieš pat masažą. Kadangi šis masažo tipas yra labai jausmingas, pilnas skrandis gali jaustis nepatogiai seanso metu.

Norėdami išnaudoti visas masažo galimybes, sukurkite nuotaiką raminančia muzika ir žvakėmis. Tai padės atsipalaiduoti, o terapeutui bus lengviau atlikti savo magiją. Be to, po to būtinai pasiimkite užkandžių. Kūno masažas gali būti gana varginantis, o po to, kai užkandžiate kuro, tai padės atkurti dalį energijos.

 

 

DUK apie kūno masažą

Ar galvojate išbandyti kūno masažą? Šio tipo masažas yra pagrįstas jūsų individualiais poreikiais ir gali būti pritaikytas taip, kad sumažintų raumenų įtampą, numalšintų skaudančius sąnarius ir padėtų sustiprinti imuninę sistemą. Perskaitykite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie tokio tipo masažo terapiją!

Kiek trunka viso kūno sesija? Paprastai viso kūno sesija truks apie vieną valandą. Svarbu pranešti savo gydytojui, ar yra tam tikrų sričių, kurioms reikia daugiau ar mažiau dėmesio nei likusioms.

Ar kūno masažas padeda atsipalaiduoti? Taip! Buvo žinoma, kad kūno masažas padeda sumažinti stresą ir įtampą, taip pat mažina skausmą, susijusį su lėtinėmis ligomis ar traumomis. Be to, tai puikiai tinka atsipalaiduoti ir pagerinti bendrą savijautą!

 

Išvada

Taigi jūs turite: viskas, ką reikia žinoti apie Nuru masažas. Gali atrodyti, kad reikia daug, bet kai išbandysite, suprasite, kodėl jis toks populiarus. Tai unikali patirtis, kuri gali priversti jus jaustis neįtikėtinai, ir tikrai verta tai bent kartą gyvenime išbandyti.

Gaukite tailandietišką masažą JK šiandien. Refleksologija JAV. Refleksologija daugiausia dėmesio skiria spaudimo taškams rankose, pėdose, ausyse ir veide, o ne nugaroje, ir tai labai paplitusi JK.

Tai gali padėti pagerinti kraujotaką ir išgydyti skausmą. Sportinis masažas UKA sportinis masažas yra panašus į giliųjų audinių masažą, tačiau jis labiau orientuotas į jungiamojo audinio ir raumenų skaidulų pertvarkymą, siekiant pašalinti toksinus. Dažnos sesijos gali sumažinti traumų riziką ir padidinti lankstumą. Gaukite sportinį masažą JK šiandien. Naujausios paieškos. Viso kūno masažas, Tailando masažas, Viso kūno masažas, Kūno masažas, Sportinis masažas, Švediškas masažas

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai