nuru Masažas

Tačiau turbūt labiausiai intriguoja nuru masažai siūlo įvairią naudą sveikatai. Viena Londone įsikūrusi nuru masažo agentūra pranešė, kad 83 procentai tų, kurie bandė nuru masažą, po to labai pagerėjo jų savijauta. Nuru masažai taip pat padeda atpalaiduoti raumenis ir drėkinti odą (nes nuru gelis yra vienas labiausiai drėkinančių gelių rinkoje). Priklausomai nuo to, kokias kūno technikas naudoja jūsų masažuotojas (ir kiek jis turi masažo patirties), nuru masažai netgi gali padėti iš organizmo pašalinti toksinus. Nuru masažai gali būti atliekami ant masažo stalo, lovos ar net ant pripučiamo čiužinio. 

 

Atrodo, kad masažai taip pat populiarėja. Tiesą sakant, 40 procentų apklaustų Londone gyvenančių vyrų pranešė, kad per pastaruosius šešis mėnesius lankėsi pas Nuru masažo terapeutą.onths. Svarbu pripažinti, kad nuru masažai skirti ne tik vyrams. Jie tinka abiejų lyčių ir bet kokios seksualinės orientacijos žmonėms. Ar tu ieškai gėjų masažų katalogasNors nuru masažai galėjo prasidėti Japonijoje, dabar jie taip pat siūlomi visame Vakarų pasaulyje. Paprasčiau tariant, Nuru masažas yra erotinis masažas, kilęs iš Japonijos. Masažuotojas naudoja visą savo kūną, kad masažuotų klientą, suteikiant daugiau kūno contveikia nei tradiciniame masaže.

Žodis „Nuru“ kilęs iš japonų kalbos žodžio „slidus“. Kodėl? Tiek klientas, tiek masažuotoja yra padengti Nuru masažo geliu. Gelis yra bespalvis, bekvapis ir iš tikrųjų pagamintas iš natūralių Nori jūros dumblių! Kai kurioms poroms Nuru masažas gali būti kaip tik tai, ko joms reikia norint paįvairinti savo meilės gyvenimą. Pasidengimas geliu ir slydimas ant partnerio gali ne tik sukurti naujų pojūčių, bet ir padėti jaustis patogiau savo odoje. Taip pat galite atrasti ne tik fizinį ryšį. Nuru masažai yra intymūs, todėl gali pagerinti emocinius ryšius. Tiesą sakant, japonų kultūra Nuru masažą vertina kaip dvasinę kelionę.

Kas yra nuru masažas?

Nuru masažas – jausmingo masažo rūšis, kilusi iš Japonijos. Žodis „Nuru“ verčiamas kaip „slidus“, nurodant masažuotojo techniką, kai masažuojate klientą suteptą kūną. Pirmiausia masažuotoja padengia savo kūną Nuru geliu, kurį sudaro natūralūs ingredientai, tokie kaip jūros dumblių ekstraktai ir įvairūs augalai, vandens mišinyje. Masažas paprastai atliekamas ant pripučiamo čiužinio arba vandeniui atsparaus paviršiaus. Tada masažuotoja savo kūnu masažuoja klientą. Jie naudos skirtingas kūno sudėjimo technikas, kad atsipalaiduotų, o kai kuriais atvejais ir sužadintų.

Masažo tipai

Teminiai Aukcionai

Naujausi skelbimai

Naujausi pranešimai

Kaip dabar užsisakyti Rub.Page?

Spustelėkite čia, norėdami apsilankyti svetainėje rub.page Spustelėkite čia norėdami apsilankyti (rub.page) kataloge Ta akimirka, kai esate trinamas kaip tik reikiamoje vietoje ir tiesiog

Skaityti daugiau "