nuru Masažas

Labas! Sveiki atvykę į nuostabų nuru masažo pasaulį. Jums gali kilti klausimas: kas yra nuru masažas? Paprasčiau tariant, nuru masažas yra erotinis ir jausmingas masažas, kurio metu naudojamas specialus gelio tipas, siekiant sukurti slidžią, kūno ir kūno patirtį.

 

Šiame išsamiame vadove pateiksime viską, ką reikia žinoti apie nuru masažą. Nuo patirties pagrindų iki skirtingų nuru masažo potėpių ir technikų – mes viską apimsime! Taigi kasether jums įdomu atlikti nuru masažą arba esate pasirengęs tai patirti patys, skaitykite toliau.

 

 

Kas yra Nuru masažas?

Galbūt jau girdėjote apie terminą Nuru masažas, bet kas tai tiksliai?

 

Nuru masažas – tai erotinio masažo forma, kurioje naudojamas viso kūno contveiksmas tarp masažuotojo ir kliento. The masažistas bus visiškai nuogas, o klientas liks apsirengęs. Teigiama, kad nuru masažas kilęs iš Japonijos ir yra žinomas dėl savo slidaus, slydimo stiliaus.

 

 

Populiarios Nuru masažo technikos

Prieš pradėdami kaitintis ir nerimauti, svarbu suprasti įvairius nuru masažo būdus.

 

Populiariausias judesys yra švelnus kaklo ir pečių suspaudimas, kad būtų pašalinta bet kokia įtampa. Iš ten galite suimti partnerį kojomis, prispausti dubenį ir sėdmenis, kad gautumėte papildomos stimuliacijos.

 

Nuru masažas paremtas tradiciniu japonišku masažo stiliumi, kurio metu naudojamas viso kūno contakto požiūris. Tai reiškia, kad jūsų partneris naudos visą savo kūną, kad jus masažuotų ir stimuliuotų. Kalbėkite apie artėjimą iš arti!

 

 

Nuru masažo privalumai

Tikriausiai jums įdomu, kokia yra nuru masažo nauda.

 

Na, pasakykime. Nuru masažas gali padėti sumažinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir pagerinti miego kokybę. Be to, tai gali būti puikus būdas užmegzti ryšį su savo partneriu ir patirti naują intymumo lygį.

 

 

Patikimo Nuru masažo paslaugų teikėjo paieška

Pats laikas susirasti patikimą nuru masažo paslaugų teikėją. Štai koks dalykas – pradėjus augti nuru masažo paklausai, daugėja jį siūlančių masažo paslaugų teikėjų! Nuo vietinių iki tarptautinių paslaugų teikėjų yra daugybė pasirinkimų.

 

Populiarios svetainės kaip RubPage ir Bodyrub.xxx turi puikų masažo paslaugų teikėjų sąrašą jūsų vietovėje. Jei ieškote platesnio pasirinkimo, pažiūrėkite NuruStudio.com ir Honest Massage – abu yra katalogai, kuriuose pateikiamas išsamus masažo paslaugų teikėjų iš viso pasaulio sąrašas.

 

Kad ir kurią svetainę pasirinktumėte, prieš užsakydami susitikimą dar kartą patikrinkite, ar paslaugų teikėjas yra tikras ir kvalifikuotas!

 

Pasiruošimas Nuru masažo seansui

Gerai, dabar, kai žinote viską apie Nuru masažo pagrindus ir ko tikėtis per seansą, laikas pradėti jam ruoštis! Visų pirma, prieš atvykdami į susitikimą, būtinai nusiprauskite šiltu dušu. Taip pašalinsite bet kokį kūno prakaitą ir riebalus, kurie gali trukdyti masažui.

 

Toliau reikia sukurti atpalaiduojančią atmosferą patalpoje, kurioje atliksite masažą. Pritemdykite apšvietimą ir uždegkite kvapiąsias žvakes, kad pajustumėte vėsų ir atsipalaidavimo atmosferą. O, jei tikrai norite išlikti autentiški japoniškos kilmės Nuru masažas, paleiskite tradicinę muziką, o gal net susikurkite sau ar du!

 

 

Nuru masažo priežiūros ir atkūrimo patarimai

Po nuru masažo svarbu įsitikinti, kad atpalaiduojate raumenis naudodami šiltą aliejų. Tai padės išlaikyti seanso metu masažuotas vietas minkštas ir elastingas. Be to, prieš masažą pravartu išvalyti kūną, nes tai padeda atstatyti masažo metu prarastus aliejus.

 

Galiausiai atminkite, kad nuru masažas nėra vien malonumo gavimas – jis taip pat skatina vidinį gijimą. Po nuru masažo seanso skirkite šiek tiek laiko sau ir apmąstykite, kaip tai privertė jus jaustis ir kaip jis gali padėti susidoroti su stresu ir įtampa kasdieniame gyvenime.

 

Taigi, viskas, ką reikia žinoti norint pradėti nuo nuru masažo. Tiesiog nepamirškite iš pradžių viską daryti lėtai ir lengvai ir naudoti daug tepalo!

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai