Biseksualus masažas

Įvadas

Svarstote apie biseksualų masažą ir turite klausimų. Būkime atviri, kalbant apie kai kuriuos dalykus, reikia galvoti apie daugybę dalykųethtoks intymus kaip šis. Bet nesijaudinkite, mes esame čia, kad padėtume. Šiame straipsnyje apžvelgsime viską, ką reikia žinoti apie biseksualus Nuru masažas: nuo pagrindų iki sudėtingesnių temų.


Taigi, kodėl gi nepradėjus? Atsakysime į visus jūsų klausimus ir padėsime nuspręsti, ar biseksualus masažas jums tinka.


Kas yra biseksualus masažas?

Taigi, kas yra biseksualus masažas? Biseksualus masažas – tai papildomas/nemokamas masažas, kurį namuose atlieka masažuotojas. Tai galima padaryti su dviem priešingos arba tos pačios lyties žmonėmis. Yra daugybė vietų, kuriose siūlomos biseksualaus masažo paslaugos.


Biseksualaus masažo privalumai

Biseksualų masažas turi daug privalumų. Tai ne tik sumažina randų audinį ir pagerina deguonies bei kraujotaką, bet ir yra trijų krypčių terapinės komandos dalis. Tai reiškia, kad jūs gaunate du sveikatingumo masažo seansus per month su 5% sumažintu tarifu.


Kaip rasti geriausią biseksualų masažo teikėją

Jei ieškote puikaus biseksualaus masažo, geriausia vykti į tokį didelį miestą kaip Niujorkas. Čia „Meetup“ rasite daugybę vyrų masažo grupių. Šios grupės turi tūkstančius narių, todėl tikrai rasite ką nors, kas patenkins jūsų poreikius.


Niujorke taip pat yra keletas geriausiai įvertintų gėjų masažas kurortai šalyje. Jei ieškote erotinės ir jausmingos patirties, šiuos SPA centrus tikrai verta aplankyti. Taigi, ko tikimasi biseksualaus masažo seanso metu? 


Užsakant biseksualų masažą, svarbu suprasti, ko tikimasi per seansą. Nors jausmingas masažas neapima burnos ar įsiskverbimo, jis apima tokias technikas kaip minkymas, tempimas ir ilgi kūno glostymai su aliejumi ar losjonu.


Masažo terapeutas panaudos savo žinias, kad pritaikytų seansą taip, kad sutelktų dėmesį į įtampos ir streso sritis, kad paskatintų atsipalaiduoti.

Svarbu žinoti profesinį etiketą, kuris taikomas a biseksualus masažas sesija. Jei seanso metu susijaudinate, nesijaudinkite: jūsų terapeutas yra išmokytas profesionaliai spręsti šias situacijas ir pasirūpins, kad visą patirtį jaustumėte patogiai.


Be jausmingų masažų, tokių kaip biseksualūs masažai, aktyviems žmonėms rekomenduojami ir sportiniai masažai; šios sesijos padeda gauti naudos iš kas savaitę arba kas dvi savaites vykstančių seansų sportininkams, siekiantiems didžiausio našumo.


Streso ir nerimo mažinimas naudojant biseksualų masažą

Streso mažinimas yra vienas iš svarbiausių biseksualų masažo privalumų. Jei ieškote būdo, kaip natūraliai valdyti stresą ir nerimą, šis masažo terapija gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Pornhub.com yra daug lesbiečių streso masažo vaizdo įrašų, todėl galite juos išbandyti patogiai savo namuose. Arba, jei pageidaujate profesionalaus masažuotojo, Denveryje, CO, yra daug gėjams draugiškų masažuotojų, kurie specializuojasi tokio tipo masažuose.


Yra net keletasethvadinamas mažumos streso modeliu, į kurį įtraukta ŽIV užsikrėtusių gėjų / biseksualių vyrų patirtis į streso valdymo programą. Įrodyta, kad tokio tipo terapija yra itin veiksminga mažinant nerimą ir depresiją žmonėms, kurie patyrė diskriminaciją ir stigmą dėl savo seksualinės orientacijos. Taigi, jei ieškote būdo, kaip susidoroti su stresu, susijusiu su jūsų seksualumu, biseksualus masažas yra puikus pasirinkimas!


DUK apie biseksualų masažą

Dabar, kai pažvelgėme į biseksualų masažą ir kas tai yra, atsakykime į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.


Visų pirma, ar biseksualus masažas yra erotiška ir jausminga patirtis? Taip! Biseksualus masažas gali būti neįtikėtinai malonus ir stimuliuojantis. Tai taip pat gali padėti sumažinti randų audinį ir pagerinti kraujo bei deguonies apytaką visame kūne, o tai gali padidinti energijos lygį.


Kitas dažnas klausimas – kaip tvarkomi mokėjimai? Paprastai pirmenybė teikiama gryniesiems pinigams, siekiant apsaugoti visų dalyvaujančių asmenų privatumą lankantis gėjų pirtyje ar SPA centre. Be to, gali būti įmanoma atsiskaityti kredito kortele, jei ji yra įstaigoje.


Išvada

Apskritai, jei jums įdomu biseksualus masažas, nereikia būti droviems! Nuostabus pasaulis RubPage yra tam, kad padėtų užmegzti ryšį su bet kokios lyties ir orientacijos masažuotojais ir masažuotojais, kad galėtumėte rasti tobulą masažą pagal savo poreikius. Whether jūs ieškote jausmingos patirties ar ko norsethšiek tiek kietesnio, yra keletasethtinka visiems RubPage. Taigi ko tu lauki? išbandykite galimybes šiandien!

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai