Galite lengvai nusipirkti ir išsiųsti bet kokį kiekį Bitcoin (BTC) naudojant
Debeto / kredito kortelės arba banko pavedimai (ACH)
šiose patikimose programose / svetainėse ir daugelyje kitų:

Masažo paslaugų teikėjams

Absolpuiku! Kiekvienam skelbimui turėsite įsigyti atskirą paketą. Galite lengvai juos valdyti savo Dashlenta.

Ne tu ne! Jūsų dashlenta, kurią galite contperkelkite savo sąrašus ir paketus. Galite išjungti savo įrašą ir prie aktyvaus paketo pridėti kitą įrašą. Viena pakuotė = viena siunta. Galite turėti vieną įrašą (paketą) arba kelis.

Mokėti kriptovaliuta yra daug lengviau, nei manote. Yra daugybė paslaugų, svetainių ir programų, leidžiančių įsigyti bet kokį kiekį Bitcoin ir tada išsiųskite jį arba sumokėkite su juo tiesiai iš savo sąsajos. Mūsų klientai mėgsta naudoti tokias programėles kaip CASH APP ir CRYPTO.COM bei kitas.

Mūsų svetainė kas kelias minutes atnaujina savo duomenų bazę. Leiskite atsiskaityti kriptovaliutų mokėjimui, o mūsų sistemai atnaujinti paieškos rezultatus. Ilgiausiai tai gali užtrukti iki dviejų valandų. Pabandykite išvalyti naršyklės istoriją / slapukus / talpyklą. Arba tiesiog patikrinkite iš kito įrenginio. 

Apsvarstykite galimybę gauti a GERIAUSI paketą. Mes padarysime jūsų įrašą matomą PAGRINDINIS PUSLAPIS ir ant tavo MIESTO PUSLAPAS + Jūsų įrašas bus pateiktas kartu su kitais reguliarūs sąrašai savo mieste. Taip jūsų įrašas bus rodomas bent tris kartus per vieną paiešką.

Mes patobulinome savo sistemą ir dabar jūsų paketas turėtų būti suaktyvintas per kelias minutes. Visada galite susisiekti su mumis, jei į jūsų paketą reikia nedelsiant atkreipti dėmesį. 

Masažo klientams

Visada contveikti tiekėjui tiesiogiai. Niekada nesidalinsime su jumis jokia papildoma informacija apie jokius teikėjus. Mes nesame susiję su tiekėjais. Mes nesame „jų agentūra“. Kiekviename sąraše yra „Contveik mane“ langelis.

Praneškite apie juos mums! Kiekvienas įrašas turi mygtuką Pranešti. Prašome netapti sukčių auka ir NIEKADA NESIŲSKITE IŠANKSTINIŲ MOKĖJIMŲ. Jei jums reikia palikti dėkingumą už suteiktą paslaugą prašome tai padaryti tik asmeniškai. RubPage.com netvarko ir neatsako už jokius finansinius mainus tarp teikėjo ir jų kliento. 

Nėra ko jaudintis! Mokėti kriptovaliuta yra daug lengviau, nei manote. Yra daugybė paslaugų, svetainių ir programų, leidžiančių įsigyti bet kokį kiekį Bitcoin ir tada išsiųskite jį arba sumokėkite su juo tiesiai iš savo sąsajos. Mūsų klientai mėgsta naudoti tokias programėles kaip CASH APP ir CRYPTO.COM bei kitas.

Mūsų svetainė kas kelias minutes atnaujina savo duomenų bazę. Leiskite atsiskaityti kriptovaliutų mokėjimui ir mūsų sistema atnaujins jūsų paskyrą. Tai gali užtrukti iki valandos. Pabandykite išvalyti naršyklės istoriją / slapukus / talpyklą. Arba tiesiog patikrinkite iš kito įrenginio. ContJei kiltų problemų, susisiekite su mumis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Mūsų apžvalgų sistema yra panaši į esančią „Google“ žemėlapiuose. Jei paslaugų teikėjui nepatinka kliento atsiliepimas, tai lengviausias būdas teikėjui sukurti naują įrašą, nes atsiliepimų nepašaliname (tik tuo atveju, jei buvo bendrinama asmeninė / neskelbtina informacija). Trumpai tariant, mes nepašaliname atsiliepimų tik todėl, kad paslaugų teikėjui tai nepatiko. Tačiau teikėjas gali laisvai kurti naujus sąrašus mūsų platformoje ir leisti senajam pasibaigti. Visos apžvalgos yra tikros ir niekaip nepakeistos, parašytos mokamų vartotojų, kaip ir jūs.

Visi sąrašai jums pasiekiami, net jei neprisiregistruojate gauti Kliento paskyros. Jei norite perskaityti tiekėjų atsiliepimus ir išsaugoti juos kaip savo mėgstamiausius, turime lanksčias narystės galimybes nuo 1 month iki 1 metų. Visi mokėjimai yra vienkartiniai, dar žinomas kaip vienkartinis mokėjimas.

Mūsų mylinti klientų aptarnavimo komanda yra pasiekiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę elektroninis paštas.