Yoni masažas

Įvadas

Sveiki ir sveiki atvykę RubPage. Šiandien mes kalbėsime apie yoni masažas. Yoni yra sanskrito žodis, reiškiantis „šventą erdvę“. Kai kalbame apie yoni, turime omenyje moters lytinius organus.

 

Yoni masažas yra gydomasis menas, kuris gali būti naudojamas geresnei seksualinei sveikatai ir bendrai moterų savijautai skatinti. Tai neįtikėtinai intymi patirtis, kurią geriausia atlikti patikimo partnerio ar draugo. Jei jus sužavėjo yoni masažo idėja arba norėtumėte apie tai sužinoti daugiau, skaitykite toliau!

 

Kas yra Yoni masažas

Taigi, kas yra yoni masažas? Trumpai tariant, tai tam tikra rūšis jausmingas masažas kuri apima visą kūną – įskaitant makštį, krūtis ir išangę. Nors tai gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, yoni masažas yra nuostabiai atpalaiduojantis ir gydantis potyris, kai atliekamas teisingai.

 

Yoni masažas dažnai yra tantrinės praktikos dalis ir teigiama, kad jis naudingas tiek vyrams, tiek moterims. Tai gali padėti padidinti seksualinį susijaudinimą, pagerinti libido ir sukurti gilesnius ryšius tarp partnerių. Yoni masažas taip pat apima prisilietimą, gilų kvėpavimą ir pirštų įsiskverbimą. Jei jums įdomu tai išbandyti patiems, duok RubPage prieš!

 

Yoni masažo privalumai

Yoni masažo privalumai yra didžiuliai ir įvairūs. Galbūt vienas iš labiausiai neįvertintų privalumų yra įtampos atpalaidavimas, kurį jis suteikia makštiui. Reguliariai atlikdamos yoni masažą, moterys gali tikėtis sumažinti nerimą ir depresiją, taip pat pagerinti kraujotaką ir deguonies apytaką.

yoni masažas

Tai savo ruožtu gali pagerinti seksualinę funkciją, pagerinti reprodukcinę sveikatą ir netgi sumažinti PMS simptomus. Apskritai yoni masažas suteikia plethara naudos sveikatai, kuri neabejotinai pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

 

Ko tikėtis Yoni masažo metu

Yoni masažas – tai ypatinga masažo rūšis, orientuota į moters dubens sritį. Joni masažo metu terapeutas palies, giliai kvėpuos ir galbūt įkiš pirštus į makštį, kad masažuotų joni.

 

Yoni masažai gali būti neįtikėtinai gydomi tiek emocinėmis, tiek fizinėmis problemomis. Jie taip pat gali būti labai malonūs ir atpalaiduojantys. Be joni, terapeutas darys viso kūno ir krūtų masažą.

 

Raskite autentiškų Yoni masažo terapeutų RubPage

RubPage yra puiki vieta ieškant autentiškų Yoni masažo terapeutų. Įprastas Yoni masažo seansas turėtų trukti nuo 3.5 iki 8 valandų, todėl svarbu įsitikinti, kad seansui pasirinkote patyrusį ir išmanantį terapeutą. Įjungta RubPage, galite lengvai rasti ankstesnių klientų atsiliepimus apie joni masažą San Franciske, Kalifornijoje, kad padėtumėte priimti sprendimą. Be to, daugelis yoni masažo terapeutų šiandien siūlo nuru masažą, kuris apima vidinį yoni masažą kaip praktikos dalį.

 

Kaip pasiruošti Yoni masažo seansui

Jei ruošiatės yoni masažo seansui, galite atlikti kelis veiksmus, kad užtikrintumėte efektyviausią ir maloniausią patirtį. Svarbu pradėti jausmingai liesdami savo kūną ir sutelkdami dėmesį į kvėpavimą. Norėdami tinkamai nusiteikti, pradėkite giliai iškvėpdami suspaustą gerklę, beveik taip, lyg pūstumėte žvakę. Tai padės atsipalaiduoti ir atvers jūsų yoni sritį.

 

Kai būsite pasiruošę, padarykite širdies formos mudrą ant joni, simbolizuojančią, kad paruošiate šią sritį gydymui ir energijos mainams. Suradę tinkamą kvėpavimo modelį ir mudros padėtį, laikas pradėti masažą!

 

Po Yoni masažo seanso: patarimai ir patarimai

Po yoni masažo seanso svarbu nepamiršti naudos, kurią pasiekėte. Yoni masažas – tai jausmingo masažo rūšis, padedanti užmegzti intymius ryšius ir stiprinanti ryšį tarp partnerių. Yoni masažo tikslas yra atsipalaiduoti ir palaipsniui didinti susijaudinimą, naudojant kokosų aliejų arba kitą lubrikantą ant pilvo ir aplink dubens sritį.

Yoni masažo pranašumai apima jautrumo tyrimą ir nerimo mažinimą kūne, taip pat skausmo mažinimą sekso metu. Tai gali suteikti daugiau malonumo užsiimant seksualine veikla, taip pat padidinti pasitikėjimą, kai reikia tyrinėti skirtingus pojūčius su savo partneriu.

 

Išvada

Jei domitės Yoni masažu, nėra geresnio būdo apie jį sužinoti, nei jį išbandyti. At RubPage, padėsime jums lengvai rasti talentingą ir patyrusią masažistę, kuri padėtų ištirti gydomąją Yoni masažo galią.

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai