Erotinis masažas moterims

Įvadas

Jūs nusipelnėte mėgautis savo kūnu, kol gausite Erotinio pobūdžio masažas moterims. Jūs nusipelnėte linksmybių, kurias teikia tyrinėjimas ir naujų malonumo patirimo būdų atradimas. Jūs nusipelnėte užsisakyti jausmingą masažą.

Nuru masažas – tai jausminga, erotiška masažo forma, kurios metu dėmesys skiriamas visam kūnui, o ne tik lytiniams organams. Tai puikus būdas susisiekti su savo kūnu ir su savo partneriu. Jis gali būti toks paprastas arba sudėtingas, kaip jums patinka, ir gali būti pritaikytas pagal jūsų konkrečius poreikius ir norus.

Jei domitės erotiniu masažu, bet nežinote, nuo ko pradėti, šis straipsnis skirtas jums. Supažindinsiu su erotinio masažo pagrindais ir padėsiu pradėti savęs pažinimo kelionę.

 

 

Kas yra erotinis masažas moterims?

Ar jus domina erotinis masažas moterims?

Šio tipo masažas yra puikus būdas moterims imtis contsavo malonumui ir tyrinėti savo seksualumą saugioje, patogioje aplinkoje. Erotinis masažas moterims gali būti labai atpalaiduojantis ir pažadinantis vienu metu!

Paprastai jausmingas masažas naudoja contveiksmais pagrįsti metodai, tokie kaip lengvas prisilietimas, trynimas ir minkymas, siekiant stimuliuoti kūną. Šio tipo masažas yra moteriškas laimingos pabaigos masažas ir gali būti puikus būdas ištirti savo seksualumą ir sužinoti, kas jus įkvepia.

 

 

Erotinio masažo privalumai

Mėgautis erotiniu masažu yra daug privalumų. Tai ne tik nuostabus jausmas, bet ir gali sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti skausmus ir padėti intensyviau patirti malonumą.

Be to, erotinis masažas yra puikus būdas parodyti savo partneriui, kiek jis jums rūpi. Tai gali padėti užmegzti intymumą ir ryšį bei gali būti labai įgalinanti patirtis abiem partneriams.

 

 

Pasiruošimas erotiniam masažui

Taigi, jūs pasiruošę išbandyti erotinį masažą? Puiku! Norint pasiruošti, reikia atlikti keletą dalykų.

Pirmiausia nustatykite nuotaiką. Pritemdykite šviesą, uždekite žvakių ir įsijunkite atpalaiduojančią muziką. Tai padės pakelti nuotaiką ir jausitės labiau atsipalaidavę.

Antra, įsitikinkite, kad turite tikro masažo aliejaus. Tai padės sumažinti trintį ir padaryti patirtį malonesnę.

Trečia, pradžia ir contpamažu. Erotinis masažas yra skirtas neskubėti ir mėgautis kiekviena akimirka. Jei važiuosite per greitai, praleisite visą malonumą!

 

 

Seanso nuotaikos nustatymas

Dabar, kai žinote, kas yra erotinis masažas ir jo teikiama nauda, ​​pakalbėkime apie nuotaikos nustatymą. Juk tai ne bet koks masažas – tai jausminga patirtis! Taigi būtinai sukurkite atmosferą, kuri padėtų atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis akimirka.

Pradėkite pritemdydami šviesą ir paleisdami raminančią muziką, kuri padės sukurti ramią atmosferą. Paprašykite savo partnerio nusivilkti drabužius ir gulėti veidu žemyn ant patogios, tvirtos lovos. Tada paskleiskite žvakes ir smilkalus po kambarį, kad sukurtumėte papildomą atmosferą. Kai viskas bus sutvarkyta, pagaliau galėsite atsisėsti ir mėgautis pasirodymu!

 

 

Erotinis masažas moterims

 

Kaip paprašyti masažo terapeuto to, ko norite

Gerai, dabar svarbiausias klausimas: kaip įsitikinti, kad masažo terapeutas suteikia būtent tai, ko norite? Pirmiausia žinokite, kad visiškai normalu jaustis šiek tiek nepatogiai užduodant klausimus tokia jautria tema. Tačiau atminkite, kad tai, kas verčia jus jaustis nepatogiai, tikriausiai tas pats, kas verčia jaustis nepatogiai ir kitas moteris, todėl nebijokite atvirauti ir nuoširdžiai pasikalbėti su savo masažo terapeutas.

Taip pat svarbu aiškiai nurodyti, kurias privačias savo gražaus kūno dalis norėtumėte įtraukti jausmingas masažas- arba neįtrauktas, jei norite. Paprastų, bet gerai atrinktų klausimų uždavimas taip pat yra puikus būdas užtikrinti, kad jūsų kūno šveitimas masažas yra pritaikytas būtent tai, ko tikitės. Ir, žinoma, jūsų masažo terapeutas taip pat visada užduos daug klausimų, kad įsitikintų, jog viskas seanso metu yra saugu ir patogu.

 

 

Patarimai dėl priežiūros ir savęs priežiūros

Visų pirma sveikiname žengus pirmuosius žingsnius savo malonumo tyrinėjimo link. Vėlesnė priežiūra yra svarbi bet kokio masažo dalis ir gali padėti sumažinti bet kokį stresą ar įtampą, kuri vėliau gali tvyroti jūsų kūne. Apsikabinimas yra puikus būdas pašalinti stresą ir sustiprinti intymumą su savo partneriu, tačiau tai nėra būtina, jei jums tai nėra patogu.

Taip pat galite atlikti savitarnos ritualus po masažo, pavyzdžiui, gerti daug vandens, kad išplautumėte visus toksinus, kurie galėjo išsiskirti masažo metu, ir maudytis šiltoje vonioje ar duše. Arba apsvarstykite galimybę pasikalbėti su savo partneriu apie tai, kas jums abiem patiko per sesiją.

Įtraukdami šiuos patarimus į savo Erotinio pobūdžio masažas ritualą, galėsite atlikti visą conttavo malonumas!

 

 

Išvada

Taigi, jūs turite tai: jūsų pačių vadovas, kaip dovanoti ir mėgautis Nuru masažas. Jei jautiesi drąsus, kodėl gi nepabandžius? Galite tiesiog pastebėti, kad jums tai patinka.

Rubpage.com

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai