Fetišo masažas

Įvadas

Galbūt galvojate, kad fetišo masažas yra kaip ir bet kuris kitas masažas. Tačiau patikėkite mumis, čia yra daug daugiau! Norėdami iš tikrųjų išnaudoti visas šios unikalios patirties galimybes, turite žinoti keletą dalykų.

 

Šiame straipsnyje mes išmokysime jus visko, ką reikia žinoti apie fetišo masažo užsakymą ir mėgavimąsi. Mes apimsime viską nuo įvairių masažų tipų iki to, ko galite tikėtis savo seanso metu. Taigi kasether jūs pirmą kartą mazochistas ar patyręs kinksteris, perskaitykite visą informaciją, kurios jums reikia norint turėti geriausią įmanomą fetišo masažo patirtį!

 

Kas yra fetišo masažas?

Taigi jūs nusprendėte patobulinti savo masažo žaidimą ir ištirti fetišinio masažo pasaulį. Bet kas tai tiksliai?

 

Paprasčiau tariant, fetišo masažas yra tamsiosios tantros rūšis, kuri sukasi aplink konkrečius fetišus. Ir nors nėra vienareikšmio atsakymo į šį klausimą, fetišai gali skirtis nuo tokių paprastų dalykų, kaip pėdos ir plaukai, iki ekstremalesnių užsiėmimų, tokių kaip aukso lietus ir vergystė.

 

Laimei, jei jaučiatės šiek tiek pasimetę, Karma Tantric jus apėmė. Jų fetišo masažo paslauga siūlo išsamią informaciją apie 40 skirtingų fetišų, todėl galite ištirti, kas jus įtraukia (o galbūt net pabandytiethnaujas).

 

Kokie yra skirtingi fetišo masažo tipai?

Taigi galvojate išbandyti fetišo masažą? Puikus pasirinkimas! Yra begalės galimybių, kai kalbama apie vingiuotus masažus, ir kiekvienas gali būti toks unikalus, kokio trokštate jūs ir jūsų partneris.

 

Kad geriau suprastumėte, kas ten yra, trumpa populiariausių fetišo masažo rūšių apžvalga:

 

Tantros masažas – tai jausmingų ir erotinių prisilietimų derinimas su dvasiniu gydymu. Jei ieškote giliai intymios patirties, šis masažas kaip tik jums.

BDSM masažas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta vergijos ir disciplinos jaudulį. Be įprastų masažo glostelių, laukite pliaukštelėjimo, plakimo ir elektros stimuliacijos.

 

Kinky masažas puikiai tinka tiems, kurie nori visko po truputį. Šis masažo tipas apima dominavimo ir paklusnumo, vaidmenų žaidimo ir jutimų atėmimo elementus.

 

Ir galiausiai, pėdų fetišo masažas apima pėdų garbinimą masažuojant, bučiuojant ir kvepiant. Jei turite pėdų fetišą, tai tikrai jums skirtas masažas!

 

Taigi kokio tipo Nuru masažas tinka tau? Viskas priklauso nuo tavęs! Tiesiog nepamirškite bendrauti su savo partneriu ir prieš pradėdami įsitikinkite, kad visi yra tame pačiame puslapyje.

Fetišo masažo privalumai

Taigi jūs galvojate perkelti savo fetišo masažą į kitą lygį? Puiku! Tačiau prieš eidami toliau, turite žinoti keletą dalykų.

 

Visų pirma, fetišo masažai suteikia galimybę peržengti bet kokį užslopintą seksualumą ir patirtą traumą. Jie taip pat gali padėti mėgautis intymumu ir dėmesiu taip, kaip galbūt neįmanoma atliekant tradicinius masažus. Be to, fetišiniai masažai siūlo daugybę detalių, kurios gali įgyvendinti jūsų fantazijas. Jei yraethJūsų masažuotoja mielai įpareigoja jus.

 

Kaip išsirinkti profesionalų masažo terapeutą fetišo masažui

Taigi, jūs pasiruošę pakelti savo fetišo masažo patirtį į kitą lygį, tiesa? Tai puiku! Pirmas žingsnis – susirasti profesionalų masažo terapeutą, kuris gerbia kliento ribas ir laikosi visų saugos protokolų. Galite pradėti tyrinėdami masažo paslaugas ir skaitydami klientų atsiliepimus internete. Taip pat svarbu rasti masažo terapeutą, turintį specialių įgūdžių fetišo masažui. Užduokite klausimus apie jų įgaliojimus, patirtį ir kokius konkrečius fetišų tipus jie specializuojasi.

 

Atlikę namų darbus ir išsirinkę savo poreikius atitinkantį masažo terapeutą, laikas pasiruošti nuostabiam užsiėmimui, kuris išves jus iš šio pasaulio!

 

Saugos patarimai, kaip mėgautis fetišo masažu JAV

Pasiruošę pasilepinti fetišo masažu? Puiku! Prieš imdamasis žingsnio, čia yra keletas saugos patarimų, kuriuos turėtumėte atsiminti.

 

Užsisakydami fetišo masažą, būtinai peržiūrėkite paslaugų teikėjo atsiliepimus internete ir net paskambinkite ir paklauskite. Be to, svarbu įsitikinti, kad jie turi gerą reputaciją ir laikosi visų saugos protokolų.

 

Jei ketinate tyrinėti rankų fetišą, įsitikinkite, kad žinote, ko norite – tai gali būti rankų darbas arba partnerio pirštas. Tačiau kai gaunate savo masažo terapeutas jei norite dirbti šalia savo lytinių organų, geriau neminėti konkrečios jų vietos – vietoj to nustatykite sritį, kurioje reikia darbo, per daug nekonkretizuodami. Taip būsite tikri, kad seanso metu ir jūs, ir jūsų terapeutas išliksite saugūs.

 

DUK apie fetišo masažą adresu Rubpage.com

Taigi, jūs galvojate apie galimybę išbandyti fetišo masažą, bet turite keletą klausimų. Nesijaudinkite – turime visus atsakymus! Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų apie fetišo masažą adresu RubPage..

Visų pirma, ar gali būti fetišinis masažas adapritaikyta pagal individualius pageidavimus? Absolpuiku! Fetišo masažai gali būti pritaikyti pagal jūsų konkrečius norus ir pasiūlyti didžiausią patirtį, kad ir kas plūduriuotų jūsų valtyje. Whethar mėgstate lengvą pliaukštelėjimą ar pilną vaidmenų žaidimą, RubPage turi jus padengti.

 

O kokios masažo paslaugos teikiamos RubPage? Na, mes turime įvairiausių variantų, įskaitant tantrinį, nuru, giliųjų audinių ir švedišką masažą, todėl lengva rastiethtai puikiai tinka tau! Turėdami pasaulinį erotinių masažų katalogą, jums niekada nepritrūks naujų įdomių potyrių.

Išvada

Taigi, jūs turite viską: viskas, ką reikia žinoti fetišo masažas. Tikimės, kad jums taip pat smagu tai išbandyti, kaip ir mes apie tai rašydami!

 

Atminkite, visada būkite saugūs ir sutarę, ir linksminkitės!

 

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai