Nuogas kėbulas

Įvadas

Nuogas masažas ir nuogas kūno darbas yra du puikūs būdai pasiekti visišką atsipalaidavimą. Abi priemonės apima masažo metodų naudojimą, siekiant sumažinti įtampą ir stresą, taip pat kūno poveikį liesti. Nors jie turi tam tikrų panašumų, yra keletas pagrindinių nuogo masažo ir apnuoginto kūno skirtumų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pasirinkdami, kuris iš jų jums tinka.

Šiame straipsnyje išnagrinėsime nuogo masažo ir nuogo kūno apdirbimo naudą, taip pat atidžiau pažvelgsime į jų skirtumus. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą gydymą.

 

Kas yra nuogas masažas ir nuogas kūno darbas?

Yra įvairių tipų nuogas masažas ir apnuogintas kūno apdirbimas, tačiau jie visi reiškia, kad tiek davėjas, tiek gavėjas yra nuogi. Nuru masažas yra erotinis masažas, kuris paprastai apima visą kūną contelgiasi tarp davėjo ir gavėjo, o abi šalys yra nuogos. Esaleno masažas yra kūno apdirbimo forma, sujungianti psichologiją ir nuogumą.

Kad ir kokį nuogo masažo tipą ar apnuogintą kūną pasirinktumėte, tikslas yra tas pats: pasiekti visišką atsipalaidavimą ir išlaisvinti bet kokį stresą ar įtampą, kurią galite jausti.

 

Nuogo kūno privalumai

Atliekant nuogą kėbulą yra daug privalumų. Akivaizdžiausias yra atsipalaidavimo ir gerovės jausmas, atsirandantis liečiant ir masažuojant neseksualiai. Be to, tai leidžia įveikti energetinius ir seksualinius blokavimus, nes energijos perdavimas yra galingesnis, kai netrukdo drabužiai.

Tam tikra prasme galima sakyti, kad nuogas masažas yra seksualiai stimuliuojantis. Tačiau dėmesys sutelkiamas ne į lytinių organų stimuliavimą, o į potencialios seksualinės energijos pavertimą kinetine energija, kuri gali būti nukreipta į asmeninį augimą ir gijimą. Galų gale, tai priklauso nuo jūsųethar norite patirti susijaudinimą, ar ne – pasirinkimas yra visiškai jūsų.

 

Populiarūs nuogo masažo tipai ir nuogas kūno apdirbimas

Taigi, jus domina nuogas masažas ir nuogas kūno darbas? Puiku! Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą populiarių nuogų masažų ir apnuogintų kūno formų.

Įtrinkite ir išspauskite Erotinio pobūdžio masažas šiltų aliejų naudojimas yra viena iš populiariausių nuogų masažo rūšių. Šio tipo masažo metu masažuotojas rankomis ir kūnu stimuliuos jūsų erogenines zonas. Tai paprastai apima šiltų aliejų naudojimą, kad padėtų slysti.

Kitas populiarus nuogų masažo tipas yra masažas nuo kūno iki kūno. Taikant šį metodą, masažuotoja bus visiškai nuoga ir savo kūnu trinsis į jūsų. Šis masažo tipas dažnai vadinamas Nuru masažu.

Tantrinis masažas – tai praktinis, energingas požiūris į kūno darbą, kilęs iš Indijos. Atlikdamas šią masažo formą, masažuotojas naudos rankas, pirštus, delnus, alkūnes, kelius ir pėdas, kad manipuliuotų energijos keliais jūsų kūne.

 

Ko tikėtis atliekant nuogo masažo ar kūno apdirbimo nuogą seansą

Taigi, ko galite tikėtis atlikdami nuogo masažo ar nuogo kūno apdirbimo seansą? ContRetai manoma, kad profesionalus masažas nereikalauja nuogybių, kad būtų veiksmingas. Tiesą sakant, dauguma SPA turi griežtą nuogybių draudimą savo terapeutams ir klientams. Tačiau, jei jums tai patinka, nuogas masažas gali būti puikus būdas atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Nuogas masažas gali būti ir atpalaiduojantis, ir atgaivinantis. Norėdami sumažinti raumenų įtampą ir stresą, terapeutas paprastai atlieka lengvus smūgius per visą jūsų kūną. Tačiau svarbu pažymėti, kad masažas nėra skirtas seksualiai stimuliuoti – kitaip tariant, jame nebus jokių „priedų“. Jei būtent to ir ieškote, ieškokite kitokio tipo paslaugų!

 

Kaip išsirinkti patyrusį specialistą nuogo masažo arba nuogo kūno apdirbimo seansui

Kai ieškote patyrusio specialisto, kuris padėtų jums a nuogas masažas arba apnuoginto kūno dirbimo seansą, reikia atminti keletą dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad seansas trunka BENT 1.5 valandos, nes trumpesnio dalyko gali nepakakti visapusiškam šių metodų ištyrimui. Taip pat turėtumėte žinoti, kad tokio tipo masažas ir kūno apdirbimas gali seksualiai stimuliuoti, todėl įsitikinkite, kad turite atvirą dialogą su gydytoju, kad jis suprastų jūsų ribas ir pomėgius.

Galiausiai, jei jus domina seksologinis kūno darbas, ieškokite koučingo „Hands On, Hands In“ m.ethod užtikrinti, kad jūsų gydymas būtų pritaikytas konkrečiai jūsų norams ir poreikiams. Atsižvelgdami į šiuos patarimus, galėsite susirasti patyrusį specialistą, kuris atliks puikų masažą nuogai arba apnuogintą kūną, kad atsipalaiduotumėte.

 

Saugumas, ribos ir etiketas, į kuriuos reikia atsižvelgti eksperimentuojant su nuogo masažu ir apnuogintu kūnu

Jei norite ištirti nuogas masažas ir nuogas kūno apdirbimas, svarbu suprasti su tuo susijusią saugą, ribas ir etiketą. Visų pirma, būkite tikri, kad jūsų terapeutas niekada neatidengs savo šeimos brangenybių masažo metu. Prisilietimai ar nuogybės asocijuojasi tik su holistinio masažo terapija, tačiau šios veiklos nėra privalomos kiekvienam užsiėmimui.

Atsižvelgdami į savo komforto lygį, masažo metu galite pasirinkti dėvėti apatinius arba likti visiškai nuogi. Taip pat masažo metu svarbu nustatyti aiškias ribas. Koks prisilietimas bus pakeistas? Kokios su seksualumu susijusios veiklos reikėtų vengti? Būtinai bendraukite su savo terapeutu viso seanso metu, kad galėtumėte jaustis patogiai ir atsipalaidavę.

 

Išvada

Trumpai tariant, jei smalsu apie nuogas masažas ar nuogas kūno apdirbimas, tai tikrai verta patyrinėti. Patirtis gali būti neįtikėtinai atpalaiduojanti ir atgaivinanti, be to, tai gali būti puikus būdas susisiekti su savo kūnu.

Tik būtinai iš anksto pasidomėkite, kad surastumėte patikimą specialistą, ir būkite pagarbūs masažo ar kūno apdirbimo seansams, nes tai turi būti atpalaiduojanti ir intymi patirtis.

 

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai