Kėbulas vyrams

UŽSAKYTI Kėbulas vyrams Moterys Poros Ko tikėtis apie koučingo atsiliepimus KNYGA Vyrai Moterys Poros Ko tikėtis apie koučingą Atsiliepimai Ko tikėtis per kūno apdirbimo sesiją Klientės ateina pas mane, nes nori plėstis, tyrinėti ar labiau įkūnyti savo erotinį ir seksualinį aš.

Kai kurie žmonės nori išspręsti problemą ar apribojimą, trukdantį jiems gyventi tenkinantį seksualinį gyvenimą. Kiti ateina pas mane, nes yra raginami augti ir tyrinėti naujas seksualines ar erotines sritis, bet nežino, kaip ir nuo ko pradėti. Kiti ateina pas mane mokytis prisilietimo ir intymumo įgūdžių, kurių jie niekada nebuvo mokomi.

Dar kiti ateina pas mane, nes nori išmokti valdyti ir dirbti su erotine ir seksualine energija savo kūne.

Galiu padėti nustatyti, kas gali trukdyti patenkinti seksualinį gyvenimą; padėti įvertinti jūsų proto / kūno / dvasios ryšio stiprybės / augimo sritis; aptarti būdus, kaip pagyvinti seksualinį gyvenimą su savo ilgalaikiu partneriu; arba padėti saugiai tyrinėti savo komforto zonos ribas. Taip pat galiu padėti jums įgyti įgūdžių sekso ir intymumo srityje.

Absolute Diskrecija Mano užsiėmimai vyksta saugioje, tam skirtoje erdvėje, kuri užtikrina jūsų anonimiškumą. Jei pamatysiu jus viešai ne mūsų seansų metu, išsaugosiu jūsų privatumą nepripažindamas jūsų pažįstamu, nebent jūs inicijuosite c.ontveikti. Jei inicijuojate contelgsimės, bendrausime trumpai ir, jei paprašys, apibūdinsiu tave kaip pažįstamą, kurį sutikau per kitus pažįstamus. Jei paklaus, kaip mes susitikome, aš atsiųsiu jums paaiškinimą.

Tai darau gerbdamas jūsų, kaip savo kliento, privatumą. Jūsų žiniai, aš esu gana viešai atviras apie savo, kaip erotinio kūno darbuotojos ir sekso trenerio, profesinį profilį, todėl jei norite tokiu būdu mane identifikuoti, nedvejodami. Taip pat esu žinomas kaip neerotiškas kūno darbuotojas, gyvenimo treneris ir energijos gydytojas, todėl nedvejodami pažymėkite ir mane šiose šviesose. „One Way Touch“ Aš atlieku visus savo darbus visiškai apsirengęs ir visi mano užsiėmimai yra vienpusiai (nuo manęs jums). 

Nors vertinu, kad daugelis tantros praktikų naudoja interaktyvų darbą erotiniam bendravimui palaikyti, mano darbas palengvina jūsų bendravimą su savimi, su savo kūnu ir per jį judančia erotine energija.

Kitaip tariant, mano sesijose pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad jus „išvestų iš proto“ ir „įtrauktų į kūną“. Daugelis iš mūsų didžiąją dienos dalį pragyvena mintyse ir pamiršome, koks jausmas klausytis savo kūno. Atsiribodami nuo savo kūno taip pat apribojame malonumą, žinias ir išmintį, kuria kūnas turi dalytis su mumis.

Be to, gėda, susijusi su masturbacija, reiškia, kad daugelis iš mūsų žino, ką jaučia erotinė energija, kai esame su partneriu. 

Dėmesys, kurį skiriame malonumui gauti, dažnai reiškia, kad apribojame savo galimybes gauti malonumą. Išlaikydami seansą vienpusį, galėsite susikoncentruoti į savo kūno įsiklausymą ir mėgautis erotinės energijos teikiamais malonumais.

Masažo tipai

Teminiai Aukcionai

Negana to, gaudami erotinį prisilietimą iš kito ir nereikia atsilyginti, turite galimybę išplėsti savo erotinį repertuarą. Kvėpavimas ir garsas Dauguma seansų prasideda kvėpavimu, kad galėtumėte išeiti iš proto ir patekti į kūną. Sąmoningas kvėpavimas yra labai paprastas, bet veiksmingas būdas susiderinti ir įsiklausyti į tai, ką sako jūsų kūnas.

 

Kitas būdas padėti kūnui „kalbėti“ yra leisti garsus, kurie jaučiasi teisingai, kai iškvepiate. Vieniems sakralinių mantrų skambėjimas yra vienas iš būdų (pvz., so ham, arba ham sa ), kitiems taip pat veiksmingas didelis atodūsis ar aimanavimas. Garso kūrimas taip pat yra labai efektyvus grįžtamojo ryšio mechanizmas, kurį galite pasiūlyti savo įsimylėjėliams, kad jie galėtų sekti jūsų neverbalinius patarimus, nurodančius, ko norėtumėte daugiau (dejuoti) ar mažiau (dejuoti).

 

Garsas taip pat padeda išvalyti ir išjudinti subtilesnes energijas. Raginu jus skleisti jums tinkančius garsus. Apsilankę pas mane žinokite, kad esate palankioje garso aplinkoje. 

 

Emocinis paleidimas Daugelis žmonių patiria emocinių išgyvenimų, kai atlieka kūno darbą. Manau, kad tai patvirtina mintį, kad mūsų emocinis gyvenimas dažnai randa namus mūsų kūno audiniuose (mes laikome savo problemas savo audiniuose).

 

Taip gali nutikti, kai neišreiškiame arba negalime iki galo išreikšti emocijų, kai jos iš pradžių kyla. Raginu jus leisti sau „būti su“, kad ir kas nutiktų. Žinokite, kad man patogu tylėti s akivaizdojetrong emocijas ir mes galime pakeisti arba sustabdyti erotinis kėbulas (arba seansą) bet kuriuo metu, kad palaikytumėte grįžimą į pusiausvyrą. 

 

Taigi, jei patiriate emocinių išgyvenimų dirbdami su kūnu, atminkite, kad tai labai įprasta ir jūs nesate vieni. Emocijų jausmas atliekant erotinį masažą yra įprastas ir sveikas impulsas.

 

Leiskite sau jausti, kas vyksta, toliau kvėpuokite, ir energija ilgainiui pasislinks (emocija reiškia energiją judant) ir pajudės. Dažnai, jei tik leidžiame jausmams kilti ir liekame susieti su toje kūno vietoje, kurioje juos jaučiame (somatinė priemonė, plačiau aptariama svetainės somatinio ugdymo skiltyje), pastebėsime, kad pripažinus jie pasislenka ir keičiasi.

 

Tačiau jei priešinsimės jausmams, jie išliks. Jeigu mes jiems leisime, pasitikėdami, kad niekada nejaussime daugiau, nei esame pasiruošę, jie judės per mus, išleis energetinius blokus kaip ir jie. Jei užsisakote seansą turėdami ypatingų gydymo ketinimų, pvz., norite išspręsti ar išgydyti konkrečią emocinę problemą, iš anksto praneškite man, kad galėtume suplanuoti seansą ir erdvę, kad gautumėte reikiamą pagalbą.

 

Galiu tyliai išlaikyti erdvę arba palaikyti jus žodžiu ar rankomis, kad galėčiau net išspręsti tai, kas iškyla gėjų masažo vaikinai.

 

Nors kiekviena sesija yra unikali ir nenuspėjama, pokalbis prieš seansą gali paruošti mus abu dirbti kartuether labiau bendradarbiauti ir jautriau. Autorių teisės Body Rub Erotic. Peržiūrėkite KŪNO EROTIKOS FACEBOOK PUSLAPĮ

Naujausi skelbimai

Naujausi pranešimai

Kaip dabar užsisakyti Rub.Page?

Spustelėkite čia, norėdami apsilankyti svetainėje rub.page Spustelėkite čia norėdami apsilankyti (rub.page) kataloge Ta akimirka, kai esate trinamas kaip tik reikiamoje vietoje ir tiesiog

Skaityti daugiau "