Kėbulas vyrams

Įvadas

Jūs žinote treniruotę. Einate į sporto salę, gerai išpilate prakaitą, o tada grįžtate namo, jausdamiesi gana gerai. O kas, jei treniruotės būtų daugiau nei tiesiog treniruotės? O kas, jei kraujo siurbimas gautų ir kitų privalumų?

 

Žemiau apžvelgsime kai kuriuos kėbulo privalumus vyrams. Ištirsime viską nuo streso mažinimo iki geresnio miego iki geresnės kraujotakos. Ir net paliesime seksualinės sveikatos temą. Taigi kasethJei esate patyręs kėbulo profesionalas arba tik pradedate darbą, tikimės, kad rasiteethŽemiau pateikiama nauja ir informatyvi informacija.

 

Kas yra Kėbulas?

Taigi jūs galvojate apie šiek tiek kėbulo darbą. Na, sveikinu! Jūs atėjote į reikiamą vietą.

 

„Bodywork For Men“ yra didžiausias šaltinis vyrams, ieškantiems praktikuojančių vyrų. Mūsų duomenų bazėje yra daugiau nei 10,000 XNUMX praktikų, todėl turime keletąethvisiems. WhethJei ieškote masažuotojo, chiropraktiko ar akupunktūros specialisto, mes galime padėti rasti jums tinkamą specialistą.

 

Kūno darbas ir masažo terapija yra veiksminga emocinio gydymo proceso dalis. Jie ne tik gali padėti pagerinti jūsų fizinę sveikatą, bet ir padėti veiksmingiau susidoroti su stresinėmis situacijomis. Jei ieškote šiek tiek papildomos paramos, mūsų vyrų dubens dugno kursai: pažangus masažas ir kūno darbas gali būti kaip tik tai, ko jums reikia.

 

Kūno darbo vyrams privalumai

Tikriausiai esate girdėję visokių dalykų apie kūno šveitimas. Tai padeda sumažinti stresą, apsaugo nuo traumų ir netgi pagerina miegą. Bet ar tai pateisina ažiotažą?

Štai tiesa: kėbulą tikrai verta patikrinti. Tai gali suteikti daug naudos vyrams, įskaitant streso mažinimą, traumų prevenciją ir miego gerinimą. Be to, tai puikus būdas rūpintis savo kūnu – o kas to nenori?

 

Kėbulo tipai

Šiandien yra daugiau nei 300 kėbulų tipų, tačiau ne visi jie yra vienodi. Taigi, kaip žinoti, kuris iš jų jums tinka?

 

Štai keletas populiariausių vyrų kėbulo tipų:

 

Aleksandro technika: Šis metodas orientuotas į galvos, kaklo ir kamieno išlyginimą ir dažnai naudojamas lėtiniam skausmui, kvėpavimo problemoms ir su stresu susijusioms problemoms gydyti.

 

Feldenkrais Method: Šis method pabrėžia judėjimą ir mokymąsi per patirtį. Jis dažnai naudojamas laikysenai, lankstumui ir koordinacijai pagerinti.

 

Tragerio metodas: Šis metodas naudoja švelnius, ritmiškus judesius, padedančius kūnui „paleisti“ ir atleisti įtampą. Jis dažnai naudojamas mobilumui, kraujotakai ir energijos lygiui pagerinti.

 

Kada vyrai turėtų ieškoti kūno darbų?

Taigi, dabar, kai žinote šiek tiek daugiau apie erotinis masažas Niujorke, jums gali kilti klausimas, kada vyras turėtų to ieškoti? Na, sakykime taip: jei galite patogiai įeiti į sporto salę ir paprašyti raminamojo masažo, tuomet tikrai turėtumėte pasidomėti kėbulu!

 

Profesionalaus kėbulo paieška gali padėti vyrams sumažinti stresą, atkurti kūnui gyvybingumą ir sustiprinti imuninę sistemą. Taip pat svarbu atminti, kad ne visos masažo paslaugos yra vienodos, todėl būtinai ieškokite kvalifikuotų specialistų, siūlančių specializuotas, specialiai vyrams pritaikytas kėbulo paslaugas.

Apskritai, jei ieškote veiksmingo ir atkuriamojo būdo išlikti sveikiems ir sumažinti streso lygį, tuomet tikrai verta pagalvoti apie kėbulą! Patarimai, kaip rasti tinkamą kėbulo darbuotoją Dabar, kai žinote vyrų kėbulo pagrindus, laikas išsiaiškinti, kaip rasti tinkamą kėbulo darbuotoją.

 

Geros naujienos yra tai, kad tai nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Pradėkite ieškodami kvalifikuoto specialisto, kuris atlieka kėbulo darbus. Įsitikinkite, kad jie turi tinkamus sertifikatus ir įgaliojimus bei dirba švariomis, higieniškomis sąlygomis.

 

Tada laikas nuspręsti, koks kėbulas jus domina. Ar norite viso kūno masažo, ar norite taikyti tam tikrą sritį? Tai padės susiaurinti tobulo terapeuto paiešką.

 

Galiausiai, prieš pradėdami dirbti su kėbulu, būtinai nusiprauskite po dušu – tik tuo atveju, jei jūsų terapeutas nesilaikys aukščiausių higienos standartų!

 

Ko tikėtis iš kūno priežiūros sesijos

Gerai, tai ko galite tikėtis iš kūno priežiūros sesijos? Na, pirmiausia, tai vyksta šiltoje ir patogioje aplinkoje, todėl nereikia jaudintis, kad bus šalta ar nepatogu. Seansas apima nugaros, rankų, kojų, pėdų, rankų, galvos, kaklo ir pečių apdirbimą. Dažniausiai jums nereikės nusirengti; paprastai tiesiog įsisukite į patogius apatinius, kuriuose neprieštaraujate, kad jus pamatys... net jei tai yra prieš veidrodį!

 

Išvada

Taigi, jūs turite tai. Vadovas apie naudą kėbulas vyrams. WhethJei norite pagerinti savo lankstumą, sumažinti stresą ar tiesiog gerai pasportuoti, kėbulas gali padėti. Tiesiog būtinai išsirinkite sau tinkamą kėbulo tipą ir prieš pradėdami bet kokią naują veiklą pasitarkite su profesionalu.

 

Tikimės, kad šis vadovas jums buvo naudingas. Atminkite, kad prieš pradėdami bet kokią naują mankštos programą visada pasitarkite su gydytoju ar kitu sveikatos priežiūros specialistu. Ir būtinai smagiai praleisk laiką!

Naujausi skelbimai

Masažo tipai

Naujausi pranešimai